LatestNews

Wyższa szkoła administracji publicznej

Wyższa szkoła administracji publicznej

Wejdź do branży administracji publicznej!

Administracja publiczna to branża bardzo ciekawa. Niejednokrotnie okazuje się, że zainteresowani nią są ludzie, którzy dotychczas skupiali się na innych dziedzinach i pracowali w zupełnie innej branży.
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej pozwala na przekwalifikowanie się i umożliwia rozpoczęcie swojej kariery w branży administracji publicznej. Nie ma znaczenia, czy masz ukończoną pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, czy też resocjalizacyjną, a może jesteś absolwentem politechniki — wyższa szkoła administracji publicznej będzie dla ciebie doskonałym miejscem rozwoju i poszerzania swoich kompetencji, a także pomoże ci stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym na rynku pracy.
Dziś administrowanie danych w przestrzeni publicznej odbywa się w prawie każdej instytucji. Zarówno fundacje, jak i rentowne spółki posiadają swój dział administracyjny. Wszędzie potrzeba ludzi, którzy będą mieli odpowiednie kompetencje do podjęcia działań administracyjnych.
Nasza szkoła jest miejscem, w którym można znaleźć wielu ciekawych ludzi, którzy tak, jak ty są zainteresowani rozwijaniem swojej kariery w branży administracji publicznej. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie! Niezależnie od tego, kim jesteś z zawodu, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, bo wiemy, że właśnie ty będziesz przyszłością branży administracji publicznej.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z działem rekrutacji, a także o zapoznanie się z naszą szczegółową ofertą edukacyjną. Gwarantujemy możliwość uzyskania stopnia licencjata lub magistra.

Pozostałe artykuły o edukacji i nauce: